Navigáció - szűrő
Betöltés...

Router Modul

Ön az összes apróhirdetés között böngészik.
A rovaton belüli keresési feltételek: Router Modul
A keresett kifejezés: Router Modul Keresési kifejezés törlése 
További 113 db zártkörű hirdetésünket megtekintheti bejelentkezés után, így a jelenlegi 40 db hirdetés helyett 153 db hirdetés között böngészhet.
40 találat - 1. oldal / 3 oldal
7.890 Ft
GIGALIGTH Modul SFP, 1.25G, 1310/1550nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring A Gigalight optikai modulok minőségi komponensekből modern gyártási technológiával...
2024.05.11
48.900 Ft
WI-FI 5 (802.11ac), 1xLAN, 1xWAN/LAN, Gigabit LAN, 2,4GHz 300Mbps, 5GHz 867Mbps, Dual Band, 4G, SIM Szupergyors 4G+ a még élvezetesebb internetes élményértIngyenes vezetékes szélessávú...
2024.05.08
50.100 Ft
WI-FI 5 (802.11ac), 1xLAN, 1xWAN/LAN, Gigabit LAN, 2,4GHz 300Mbps, 5GHz 867Mbps, Dual Band, 4G, SIM Szupergyors 4G+ a még élvezetesebb internetes élményértIngyenes vezetékes szélessávú...
2024.05.03
13.690 Ft
GIGALIGHT BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC A Gigalight optikai modulok minőségi komponensekből modern gyártási technológiával...
2024.04.28
67.490 Ft
MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps + 4x10Gbit SFP+, Menedzselhető, Asztali - CRS305-1G-4S+IN The CRS305 is a compact yet very powerful switch, featuring four SFP+ ports, for up to 10 Gbit per...
2024.05.15
49.990 Ft
SOLO csomag: akkumulátor és töltő nélkül! A készülék stabil felületen fában, műanyagban és könnyűszerkezetű anyagokban hornyok, élek, profilok és hosszanti lyukak marására,...
2024.04.25
28.355 Ft
CX3 Netatmo központi egység (Gateway module) A moduláris intelligens rendszer létrehozásához az első lépés a CX3 Netatmo központi egység telepítése és beüzemelése a Legrand Home +...
2024.05.15
28.355 Ft
CX3 Netatmo központi egység (Gateway module) A moduláris intelligens rendszer létrehozásához az első lépés a CX3 Netatmo központi egység telepítése és beüzemelése a Legrand Home +...
2024.05.15
79.051 Ft
Távfelügyeleti IP illesztő és átjelző,IP kamera csat., 6 db NO/NC be, 6 db NO ki, USB. - Távfelügyeleti IP illesztő és átjelző modul. - IP kamera támogatás. - Beépített router...
2024.05.14
10.290 Ft
TP-Link TL-SM321A, SFP WDM ModulNULL...
2024.05.14
9.990 Ft
A Wireless-N Router egy kombinált vezetékes és vezeték nélküli hálózati eszköz, amelyet kifejezetten kisvállalkozások vagy otthoni irodai hálózati követelményekhez terveztek. A...
2024.05.12
224.490 Ft
MIKROTIK Cloud Router Switch 24x1000Mbps (POE) + 4x10Gbit SFP+, Fémházas, Rackes - CRS328-24P-4S+RM CRS328-24P-4S+RM is a 28 independent port switch, it has 24 Gigabit Ethernet ports, which offer...
2024.05.08
7.741 Ft
Gigabites SFP modul, többszörös üzemmód, MiniGBIC, LC interfész, akár 550/275 m távolság Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható:...
2024.05.09
9.190 Ft
TP-Link TL-SM321B, SFP WDM ModulNULL...
2024.05.05