Betöltés...

Víz-Gáz-Fűtésszerelő állás

Ár: 0 Ft

Víz – Gáz – Központi fűtésszerelő / Kisegítői Állás
Grafenbruch, Neuental, Wetzlar

Azonnali kezdésssel, keresünk több Víz-Gáz-Fűtésszerelőt vagy kisegítő munkást. Lehetnek 2 fős csapatok is. Munkavállaók feladata Fűtési vízvezeték Csőszerelvény / csövek végleges összeszerelése / fektetése stb építkezéseken. Nappali Műszak, 40-50 Óra/Hét.

- Ideális esetben, ön szakmai végzettséggel rendelkezik
- És/Vagy több éves tapasztalattal
- Jó német nyelvtudással
- B kategóriás jogosítványal illetve saját autóval

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzenek, Fényképes önéletrajzaikkal E-mailben m.lukacs@personamobile.de vagy hívjanak minket a +49 (0) 660 380 22 53 Telefonszámon és érdeklődjön akár magyarul.

Tulajdonságok
Település: Mátészalka
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Víz-Gáz-Fűtésszerelő állás" című hirdetést látja. (fent)