Betöltés...

NÉMETORSZÁGI PÉK ÁLLÁS!

Ár: 0 Ft

Baden-Württemberg tartományába keresünk Pék kollégákat ULM-ba/ Németországba /
A munka feladata!
-táblázás
-kemencézés
-dagasztás
-zsemlék,kenyerek formázása
-sütése
Amit elvárunk!
-terhelhetöség
-pontos munkavégzés
-pontos megjelenés
-szakmai tapasztalat vagy több éves gyakorlat
-B kategoriás jogósitvány /elöny de nem feltétel/
-német nyelv nem kötelezö/ de jó ha van/
Amit kinálunk!
-német bejelentés
-német betegbiztósitás
-német munkaszerzödés
-szállást igényszerint biztósitunk
-német lakcim
Kérem a kedves munkára jelentkezöket,hogy egy fényképes telefonszámmal ellátott önéletrajzot legyenek szivesek küldeni E-mail cimünkre
delnemetmunka@gmail.com
További kérdésükre szivesen válaszólunk a megadott telefonszámon,
Hétfötöl- Péntekig 9:00-17:00 ig
+49/ 174 237 4478
Köszönöm!
Tulajdonságok
Település: Miskolc
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.02.28

Külföldi munka rovaton belül a(z) "NÉMETORSZÁGI PÉK ÁLLÁS!" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Dél- Németországi munka