Üzleti Ingatlanok rovaton belül megtalálható apróhirdetések között böngészik.
A rovaton belüli keresési feltételek:
VIII. kerület 2"""-2" A keresett kifejezés: 2"""-2"
Kiváló lokáció mellett nyisson egy jól működő VÁLLALKOZÁST!
A Lovassy László utcában épülő liftes társasház földszintjén 52,5 m2-es üzlethelyiséget alakított ki...
VIII. kerület KÖZPONTI FREKVENTÁLT RÉSZÉN A 4-ES METRÓ MELLETT ELADÓ, EGY NAGY KIRAKATI PORTÁLOS, UTCAI ÜZLETHELYISÉG TULAJDONJOGA!
Az ingatlan felújított, Új nyílászárókkal...
AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ FELÚJÍTOTT ÜZLETHELYISÉG A KELETI PÁLYAUDVARNÁL – BEFEKTETÉSNEK VAGY SAJÁT CÉLRA!
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal használatba vehető...
Rákóczi úton kiemelten forgalmas helyen lévő üzlethelyiség ELADÓ!
Az ingatlan a Luther-ház épületében található, sarki nagy 357 m2 + 136 m2 pincés + 26 m2 galériás, hatalmas...
Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében Józsefvárosban egy 120 nm-es, jelenleg ajándékboltként működő földszinti üzletet.
2 helyrajzi számon van, tulajdoni lapja szerint...
Budapesten a VIII. kerületi oldalon a Rákóczi úton kiemelten forgalmas helyen az Astoria és a Blaha közötti részen, üzlethelyiség ELADÓ!
Az ingatlan 163 m2, nagy üvegportálos,...