Felhívás az idősekhez és családtagjaikhoz! (koronavirus.gov.hu)

    
Betöltés...

Számítógép

Számítógép rovaton belül megtalálható apróhirdetések között böngészik.
További 61.451 db zártkörű hirdetésünket megtekintheti bejelentkezés után, így a jelenlegi 9.894 db hirdetés helyett 71.345 db hirdetés között böngészhet..

9894 találat - 3/660 oldal
rss
Gyártó szimbóluma51751TerméknévQoltec Notebooka hálózati adapter Huawei 65W | 19V | 3.42A | 4.0*1.7GyártóQoltecTermékosztályNotebook tápegységek (tápegységek, tápkábelek)Termék típusaAC...
6.621 Ft
Gyártó szimbólumaPCF6-10CC-0050-OTerméknévLanberg Patchcord RJ45 cat.6 FTP 0.5m OrangeGyártóLanbergTermékosztályHálózati kábel (patchcord)Kábelezés típusaCAT6Hossz0.5 mKategória6Csatlakozó típusa...
248 Ft
CPU: Intel Core i5 Mobile Processor 9300H CPU Core Quantity: 4 Internal Clock Rate: 2.4 GHz (up to 4.1 GHz) CPU Cache Size: 8 MB Max. CPU Bus Clock Rate: 8 GT/sec CPU Socket Standard: Socket 1440...
545.507 Ft
Gyártó szimbólumaDK-1612-050/RTerméknévDigitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 5,0m, pirosGyártóDIGITUSTermékosztály
495 Ft
A Sandberg Speak'n Go In-Earset révén kiváló hangzást érhet el. A kábelhez tartozik egy mikrofon, valamint egy válaszgomb, a bejövő hívások fogadására. Hangzás: 2.0Kapcsolat:...
3.005 Ft
Gyártó szimbólumaASDX64GUICL10-RTerméknévADATA Premier Pro SDXC UHS-I U1 64GB (Video Full HD) RetailGyártóADATATermékosztályFLASH memóriaMemória kártya típusaSecureDigital eXtended Capacity (SDXC)...
6.744 Ft
Gyártó szimbólumaASDX256GUII3CL10-CTerméknévADATA 256GB Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10, R/W up to 275/155 MB/sGyártóADATATermékosztályFLASH memóriaMemória kártya típusaSecureDigital eXtended...
59.408 Ft
Gyártó szimbólumaTS256GUSD300S-ATerméknévTranscend microSDXC USD300S 256GB CL10 UHS-I U3 Up to 95MB/S with adapterGyártóTranscendTermékosztályFLASH memória
20.428 Ft
- Form factor: microSDHC (8/16/32 GB) / SDXC (64/128 GB) - Card dimension: 15 mm x 11 mm x 1 mm - Operating temperature: 0oC to 70 oC - Storage temperature: -40oC to 85oC - Compatible with...
9.848 Ft
Egyéb csatlakozók: Thunderbolt 3Felbontás: 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9Fényerő: 250Gyártó: SAMSUNGKépátló: 27Válaszidő: 5Típus: MonitorPanel típus: IPSKéparány: 16:9D-Sub: VanHDMI:...
72.462 Ft
EXCEL Optikai pigtail LC OM3 50/125 2méter (200-560) Category: OM3 Fibre type: Multi mode 50/125 Type of connector: LC Colour: White Length: 2 m Strain relief boot: Push-on Core type: Semi tight
1.160 Ft
EXCEL Optikai pigtail LC OM1 62,5/125 2méter (200-558) Category: OM1 Fibre type: Multi mode 62.5/125 Type of connector: LC Colour: White Length: 2 m Strain relief boot: Push-on Core type: Semi tight
1.494 Ft
Optikai duplex patch kábel ST-ST 9/125 OS2 2m (200-252) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke: Yes Fibre type: Single mode Type of connector connection 1: ST Type of...
3.343 Ft
Kül/beltéri páncélos CST OM4 12*50/125 optikai gerinckábel LSOH kék (204-212) EXCEL CST fémes rágcsálóvédett kábel Blown system: no Number of Cores: 12 Fibre category: OM4 Fibre type: Multi mode...
1.778 Ft

Használt számítástechnika

A rovat főbb tartalma: Használt és új számítógépek, eladó notebookok, laptopok, monitorok, számítógép alkatrészek és egyéb számítástechnikai cuccok.

TIPP: Használt számítástechnikai felszerelés vásárlása esetén, kérje el a telepítő cd-ket is. Ha nem kap telepítő cd-t, akkor az Internetről kell letölteni.

TIPP2: Listázza a hirdetéseket ár szerint is, hogy megtudja, melyik számítástechnikai cucc igazán olcsó.