Betöltés...

Villanyszerelő, gépész állás

Ár: 150.000 Ft

Cégünk, villanyszerelő munkatársat keres.
Ipari és kereskedelmi hűtő és klímaberendezések telepítésével, javításával, karbantartásával foglalkozunk,

Feladatok:
Hűtő és klimagépészethez tartozó villanyszerelési és a telepítési, javítási, karbantartási munkafolyamatokban való közreműködés.

Elvárások:
-Villanyszerelő szakmunkás vagy Okj-s végzettség
-Ügyfél és teljesítményorientáltság
-Készenlét vállalása
-Problémamegoldó gondolkodásmód
-Megbízhatóság, pontosság
-Felelősségteljes precíz munkavégzés
-Rugalmasság, teherbírás

Amit kínálunk:
-Azonnali munkakezdés
-Hosszú távú munkalehetőség
-Kellemes munkakörnyezet
-Biztos vállalati háttér
-Versenyképes bérezés
-Alkalmazotti jogviszony
-Szakmai fejlődés
-Utazási támogatás

Egyéb információ:
-"B" kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke, néha vidék.

Jelentkezni a lener@lener.hu címre kűldött fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Tulajdonságok
Település: XVII. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Szerelő, karbantartó

Munka rovaton belül a(z) "Villanyszerelő, gépész állás" című hirdetést látja. (fent)