Betöltés...

Irodai Alkalmi munka

Alkalmi munka rovaton belül megtalálható apróhirdetések között böngészik.
A rovaton belüli keresési feltételek: Irodai

5 találat - 1/1 oldal
rss
Feladataid: - csomagok összeállítása - ügyfelekkel való kapcsolattartás - webáruház kezelés Elvárások: - gyors és precíz munkavégzés - nyitott, kedves személyiség - számítógéghasználatban...
Dátum: 2019.10.12
IX. Kerületi irodánkba telefonos időpont egyeztetőket keresek. Tapasztalat nem szükséges, minden új kolléga ingyenes betanítását a cég vállalja. Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők...
Dátum: 2019.10.01
215.000 Ft
Kaposvári ügyvédi iroda gépírónőt keres – esetleg nyugdíjast is - eseti jelleggel vagy részmunkaidőben. Érdeklődni: 70/3383525
Dátum: 2019.08.28
tarskereses lanyoknak holgyeknek komoly vagy alkalmi partner kereses hivjatok batran!!!!!!
Dátum: 2019.08.05
Keresek otthoni irodámba, régebbi céges irat anyagok rendezésére, nyugdíjas hölgyet, vagy diáklányt. Napi pár órás munka, ami max, 2-3 hétre szól. Fizetés megegyezés szerint, napi vagy óradíjban.
Dátum: 2019.07.28

Alkalmi munkák, állások

A rovatban alkalmi munka kínálatok közül kereshet, és alkalmi munkavállalók munkakínálatait tekintheti meg.

TIPP: Ha rendszeresen vállal alkalmi munkát, iratkozzon fel hirdetésfigyelőnkre, és értesítjük, ha valaki alkalmi munkát kínál.