Viz,gáz fütésszerelö állás azonnali kezdéssel Németországban

Ár: 500.000 Ft

SRS Dienstleistungs GmbH keres azonnali kezdéssel Feketerdöben található korház felujjitásához hosszabb távra viz,gáz,fütésszerelö szakembereket, brigádot 3 föt.
Elvárások: 1 Fönek a brigádbol társalgási szinten kell beszélnie a német nyelvet!
Igényes megjelenés
Tarifa feletti bérezés,15,20.- Euro/orabér
Munkavégzés hétfötöl-péntekig 07h-töl
Napi 8-10 ora
Szállást a munkaadó intézi,ami Havonta a fizetésböl kerül levonásra, 354.- Euro/Fö
Teljesen felszerelt igényes apartmanban,konyhával,fürdövel,(ágynemü,törölközö,evöeszköz minden van)
jelentkezni Fényképes Önéletrajzal lehet E-mailben: info@srs-leistungen.de

Tulajdonságok
Település: XII. kerület
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Extrák: Traifa feletti orabér,hivatalosan bejelentett németországi m

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Viz,gáz fütésszerelö állás azonnali kezdéssel Németországban" című hirdetést látja. (fent)