Betöltés...

Vìz-/Gáz-/Fütés-/Csöszerelö (m/w/d)

Ár: 0 Ft

Németországban, bajorország területén keresünk:

Vìz-/Gáz-/Fütés-/Csöszerelö-t (m/w/d)

Tevékenységi körök:
• gáz- és vízvezeték-szerelői munkafeladatok megtervezése
• szanitértehnikai és gázellátási szerkezetek telepítése, karbantartása
• alkatrészek cseréje
• ellátóhálózatok összekapcsolása, csöszerelés.

Amit biztosítunk az Ön számára:

• határozatlan idejű, német bejelentett szerződéses munkaviszony, beteg- és nyugdíjbiztosítás
• lehetőség túlórára
• fizetett szabadság
• hosszú távú megbízások
• védő- és munkaruha ha szükséges
• szervezett szállás (egyszemélyes szoba)

Elvárások:

• releváns szakirányú végzettség és/vagy
• több éves szakmai tapasztalat
• német nyelvtudás (minimum B1)
• a szerszámok kezelése és karbantartása
• anyagismeret, speciális szerszámok és segédeszközök ismerete
• utazási hajlandóság Németország területén
• B kategóriás jogosítvány, saját személyautó

Jelentkezzen email-ben önéletrajzzal:

n.jenovac@worklogistic.de
Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.03.04

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Vìz-/Gáz-/Fütés-/Csöszerelö (m/w/d)" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Worklogistic GmbH