Betöltés...

Könyvelői állás

Ár: 300.000 Ft

Budapest, X. ker. könyvelő iroda mérlegképes vagy képesített könyvelőt keres.
Ügyfélkörünk jelentős része társasház vagy lakásszövetkezet. Cégünk a könyvelés mellett társasházkezelést is vállal.

Elvárások:
• képesített könyvelői vagy mérlegképes könyvelői tudás mind egyszeres, mind kettős könyvvitelben
• felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
• előnyt jelent az e-Ház (társasházak, lakásszövetkezetek) és a Novitax (gazdasági társaságok) ismerete
• önálló, precíz munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás és szorgalom
• jó problémamegoldó képesség, csapatmunka
Főbb feladatok:
• teljes körű könyvelési feladatok ellátása a rögzítéstől a mérlegig
• házak teljes adminisztrációjának ellátása (tulajdonosi befizetések, számlázás bérlőknek, vízelszámolás, körlevelek, fizetési felszólítások kiküldése stb)
• kapcsolattartás az ügyfelekkel
• kimenő számlák elkészítése
• analitikus nyilvántartások vezetése
• irodavezető munkájának támogatása
Amit kínálunk:
• azonnali kezdés, rövid betanulási idő után önálló pozíció
• szakmai továbbképzést és tanulási lehetőséget biztosítunk versenyképes fizetés mellett
• rugalmas munkaidő, kellemes hangulat
• a munkakör teljes munkaidőben végezhető
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs kiegészítéssel, fizetési igény megjelölésével e-mailben lehet, izso@expertszamado.hu
Tulajdonságok
Település: X. kerület
Hirdetés típusa: Kínálat
Típus: Könyvelési, számviteli

Feladás dátuma: 2023.06.13

Szolgáltatás rovaton belül a(z) "Könyvelői állás" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Expert Szám Adó Kft.