Betöltés...

Eladó Lakás, Debrecen 70.000.000 Ft

Ár: 70.000.000 Ft

Eladó Debrecen Víztorony utca közelében 4 szobás, felújított lakás.– Korszerű, tágas otthon liftes házban!

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, mégis kiválóan elhelyezkedő otthont keresnek, mindössze pár percre a belvárostól.

Részletes leírás:

-Felújítás: A lakás teljes körű nyílászáró cserén esett át, modern redőnyökkel, biztosítva ezzel a hatékony hőszigetelést és a zajvédelmet.

-Klímák: A nappaliban és a nagy szobában egy-egy klíma található, amelyek gyorsan és hatékonyan hűtik le az egész lakást.

-Fűtés: A lakás központi turbó gázkazánnal rendelkezik, amelyet évente karbantartanak. A fűtés és az áram költségei rendkívül alacsony.

-Beépített gépek: A konyhában található beépített mosogatógép, szárítógép, páraelszívó, főzőlap és sütő mind a vételár részét képezik, így a vásárlónak nem kell extra költségekre számítania.

-További helyiségek: A lakásban egy tágas kamra is található, amely extra tárolási lehetőséget biztosít. Emellett egy önálló, földszinti pincerész is a lakás tartozéka.

-A ház jellemzői: A négyszintes, üveggyapot szigetelésű tégla ház zárt folyosókkal rendelkezik, biztosítva a lakók intim szféráját. A lakóközösség barátságos és összetartó.

Kiváló elhelyezkedés:

Közel a belvároshoz: A lakás mindössze egy rövid sétára van a város központjától, így könnyedén elérhetőek a legfontosabb szolgáltatások és szórakozási lehetőségek.

Közelben található szolgáltatások: Az ingatlan közvetlen közelében orvosi rendelő, óvoda, bölcsőde, játszótér, boltok és konditerem is található.

Környék: Az utca egyirányú, és védett fákkal szegélyezett, így a környék csendes és zöld, ideális hely a nyugodt mindennapokhoz.

Az ingatlan ideális otthont biztosít családok, párok vagy egyedülállók számára egyaránt.

Irányár: 70 M Ft

Érdeklődni:

Hivatalos értékbecsléssel , energetikai tanúsítvány elkészítésével kapcsolatban várom hívását.


Tulajdonságok
Település: Debrecen
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Alapterület (m2) : 76
Szobák száma: 4
Félszobák száma: 0
Komfort: Összkomfortos
Fűtés: Házközponti fűtéses (egyedi méréssel)
Ingatlan állapota: Felújított
Anyaga: Tégla
 
Feladás dátuma: 2025.05.31
Eddig megtekintették 12 alkalommal

Lakások rovaton belül a(z) "Eladó Lakás, Debrecen 70.000.000 Ft" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Varga Aranka

Hasonló hirdetések