Betöltés...

Eladó lakás Budapest, XVIII. kerület, Havanna utca

Ár: 55.000.000 Ft

ELADÓ 1+2 SZOBÁS LAKÁS HAVANNA LAKÓTELEPEN

Budapest XVIII. kerületben, a Havanna lakótelepen 10 emeletes panelházak egyikében található az eladó lakás. Jó a közlekedés, kiváló az infrastruktúra, a közelben számos bevásárlási lehetőség áll rendelkezésünkre (Penny, Lidl, Aldi, Ikea, Auchan) továbbá megtalálható még séta távolságra patika, iskola, óvoda, és a Köki terminál is csak 5 perc, ahol elintézhetjük hivatalos ügyeinket, bevásárlásainkat, és a szórakozási lehetőségek is adottak.

Az eladó a lakás a 10 emeletes liftes panelház 8. emeletén található. Az 58 nm-es 1+2 szobás felújítandó lakás szobái világosak, benapozottak, ablakai belső zöld parkra néznek. A nyílászárók már cserélve lettek, redőnnyel felszereltek.

A lépcsőház rendezett, a tulajdoni lap tiszta, szerződéskötést követően gyorsan birtokba vehető.

Parkolni az utcán közterületen lehet. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 378871
Tulajdonságok
Település: XVIII. kerület
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Utca: Havanna utca
Alapterület (m2) : 58
Szobák száma: 1
Félszobák száma: 2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emeleti
Ingatlan állapota: Felújítandó
Anyaga: Panel
A hirdető kérése: Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat!
 
Feladás dátuma: 2025.02.18
Eddig megtekintették 13 alkalommal

Lakások rovaton belül a(z) "Eladó lakás Budapest, XVIII. kerület, Havanna utca" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: GDN Ingatlanhálózat