Betöltés...

Eladó Zalaegerszeg, Kertváros, 1. emelet, erkély!

??KERTVÁROSI, 2 SZOBÁS, ELSŐ EMELETI, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ??

Az akár AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ingatlan alapterülete 55 m2, mely helyet ad egy tágas konyhának, egy nappalinak, ahonnan kisétálhatunk a déli fekvésű, napos erkélyre, egy hálószobának. egy L alakú beépített szekrényekkel ellátott folyosónak, egy fürdőkáddal felszerelt fürdőszobának, valamint egy külön helyiségben található toalettnek,

Tartozik az ingatlanhoz egy ca. 20 m2 - es közös tárolóhelyiség is a földszinten.

A lakás jelenlegi elosztása kedvező, hiszen minden helyisége megfelelő méretű, azonban a terek új, más szempontból való praktikus felosztása is lehetséges.

Az ingatlan melegvízellátásáért és melegéért a pár éve megújult házközponti kazán felel.

A lakás szobái és konyhája új burkolatokkal lettek ellátva 8 éve. Ablakai jó állapotúak, fából készültek, és redőnnyel vannak ellátva. Fürdöszobája szintén megújult: a burkolatok, a fürdőkád, a mosdószekrény cserélve lett.
A konyhában divatos, L alakú, sok tárolóhellyel rendelkező konyhaszekrény került beépítésre, beépített főzőlappal és sütővel.

A lépcsőház óriás ablakokkal ellátott, mely nemcsak világossá, de hangulatossá is teszi az épületet, valamint praktikus az is, hogy 2 oldalról ( előről, hátulról) is megközelíthető a lakás. A ház 15 cm-es külső szigetelése és színezése 2023-ban fejeződött be.

A társasház közös költsége és a lakás fenntartása kedvező, a közös költség 25.000 Ft.

A lakóközösség pici, de annál barátságosabb, 12 lakás alkotja.

Az ingatlan infrastruktúrája kiváló!

A közkedvelt kertvárosi rész nyugodt, zöld övezetében, kisforgalmú, utcában található, a közelben minden szükséges szolgáltatással!

100 m - en belül bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, dohánybolt, cukrászda, pékség, óvoda, iskola, 2 buszmegálló, de még konditerem is elérhető!

Parkolni az ingatlan előtt és mögött mindenféle költség nélkül lehet.

Azoknak ajánlom:
?? befektetőknek, hiszen egy nagyon könnyen kiadható ingatlannak lesz a birtokában
?? akiknek fontos a nyugodt lakóközösség
?? akik előnyben részesítik a Kertvárost
?? akiknek fontos a boltok, buszmegálló stb közelsége.
Az ingatlan tulajdoni lapja per-és tehermentes!

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 349465
Adatlap
Ár: 30.900.000 Ft
Település: Zalaegerszeg
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Utca: Kertváros, 1. emelet, erkély!
Alapterület (m2) : 59
Szobák száma: 2
Fűtés: Házközponti fűtéses
Emelet: 1. emeleti
Ingatlan állapota: Normál állapotú
Anyaga: Tégla
A hirdető kérése: Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat!
 
Feladás dátuma: 2023.09.23
Eddig megtekintették 60 alkalommal
A hirdető adatai
Hívja a hirdetőtTelefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

E-mail a hirdetőnekE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!
*Az Ön neve:
*E-mail címe:
Telefonszáma:
*Az üzenet:

kód  *
* Kötelezően kitöltendő adat.


A hirdető összes hirdetése: GDN Ingatlanhálózat
Eladó  Zalaegerszeg, 	Kertváros, 1. emelet, erkély! Eladó  Zalaegerszeg, 	Kertváros, 1. emelet, erkély! Eladó  Zalaegerszeg, 	Kertváros, 1. emelet, erkély! Eladó  Zalaegerszeg, 	Kertváros, 1. emelet, erkély! Eladó  Zalaegerszeg, 	Kertváros, 1. emelet, erkély!
Lehetőségek
Megosztók

Lakások rovaton belül a(z) "Eladó Zalaegerszeg, Kertváros, 1. emelet, erkély!" című hirdetést látja. (fent)



Eladó használt és újépítésű lakások!

Keressen eladó használt olcsó lakást vagy újépítésű lakást, lakáshirdetések keresőnk segítségével! Az oldalon Tulajdonosok és Ingatlanirodák számára is ingyenes a lakáshirdetés feladása.

TIPP: Tulajdonostól, vagy ingatlanirodától keres? Az Ingatlankereső segítségével eszerint is megszűrheti a hirdetéseket.