V. kerületben, LIFTES ház 3. emeletén, 98 nm-es, 3 szobás LUXUS lakás
Ár: 260.000.000 Ft
Az V. kerület egyik legfrekventáltabb részén, kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkező, az 1910-es években épült, jó állapotú, lifttel felszerelt, ötszintes, mindössze körülbelül 20 lakásos társasház 3. emeletén kínálunk megvételre egy 98 nm-es, elegáns, világos, igényesen kialakított lakást.
Az ingatlan eredetileg 1+1 szobás elrendezésű volt, jelenlegi kialakítása szerint két külön hálószobával rendelkezik, azonban az eredeti állapot könnyedén visszaállítható. A nappali tágas és rendkívül világos, köszönhetően a nagy ablakfelületeknek és a franciaerkélynek, amely tovább fokozza a lakás hangulatát.
A lakásban modern, gépesített amerikai konyha került kialakításra, a fürdőszoba pedig minden igényt kielégít: sarokkád és zuhanyzó is helyet kapott benne. A különleges atmoszférát a 4,5 méteres belmagasság teszi még impozánsabbá.
Ez az elegáns, teljes komfortot biztosító otthon ideális választás mindazok számára, akik a belváros nyüzsgése közepette is nyugalmat és exkluzív környezetet keresnek.
Szívesen megmutatom Önnek személyesen is – hívjon bátran, szeretettel várom megkeresését!
dr. Vincellér Zsuzsa
06 30 815 2510
v.zsuzsa@citycartel.hu
Tulajdonságok
A hirdető: | Ingatlaniroda ajánlatából |
Értékesítés típusa: | Eladó |
Szobák száma: | 3 |
Félszobák száma: | 0 |
Komfort: | Összkomfortos |
Fűtés: | Házközponti fűtéses |
Emelet: | 3. emeleti |
Ingatlan állapota: | Normál állapotú |
Anyaga: | Tégla |
A hirdető kérése: | Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat! |
Feladás dátuma: | 2025.07.28 |
Eddig megtekintették 28 alkalommal |
Lakások rovaton belül a(z) "V. kerületben, LIFTES ház 3. emeletén, 98 nm-es, 3 szobás LUXUS lakás" című hirdetést látja. (fent)
HASONLÓ KERESÉSEK: