Németországi valós építőipari állás viz-fütésszerelő,villany

Ár: 800.000 Ft

Németországi valós építőipari állás viz-fütésszerelő,villanyszerelő

Németországi cégem megbízásából keresek víz- gáz- fűtésszerelőket, villanyszerelőket vagy szerelőpárokat esetleg segédeket aki beszél németül Azonnali kezdessel,vagy akár későbbi kezdéssel Bayernbe vagy Baden-Württembergbe. .
Nem átverés,nem kell pénzt utalni se most,se később !
Ugyanis én is itt dolgozom fütésszerelőként!!
Ajánlat:
- 10,65 Euro Brutto órabér 50 Euro netto Auslöse munkanaponként! Akár 3000€-t is lehet keresni tulórákkal!
- Bejelentett német állás
- hosszútávú munkalehetőség
-túlóra lehetőség
-munkaruha térités
-szálláskeresés
-minden héten automatikusan 250Euro előleg utalva
Elvárások:
- társalgási alapszintű német nyelvtudás vagy ha párban jöttök akkor tudjátok magatokat megértetni
- saját gépkocsi jó ha van
Német nyelvű fényképes önéletrajzokat várok email : bics2@freemail.hu
Várom a jelentkezéseket! Minden jelentkezésre válaszolok!
Üdvözlettel Robi

Tulajdonságok
Település: IV. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Németországi valós építőipari állás viz-fütésszerelő,villany" című hirdetést látja. (fent)