Betöltés...

Ausztriai álláslehetőség vendéglátás/szállodaipar területén

Ár: 400.000 Ft

Kedves leendő ausztriai Munkakereső!

Ha elgondolkozott azon, hogy ausztriai szállodaiparban szeretne dolgozni, de nem tudja, hogyan fogj hozzá,a legjobb helyen jár! Esetleg már kint dolgozik, de a következő szezonra nincs meg az előszerződése?

Most megspórolhatja a felesleges tanulópénzt! Bízd profikra!
Vendéglátás/szállodaipar területeire munkavállalókat keresünk!Bejelentett szezonális állások!

Pozíciók:
- mosogató/házmester
- konyhai kisegítő
- szobalány/szobafiú
- felszolgáló/pincérsegéd
- szakács/szakácssegéd
- reggeliztető szakács
- bártender
- masszőr
- recepciós

Elvárások:
kommunikáció képes német nyelvtudás (A2)
szakmákhoz erős (B1-B2) német nyelvtudás
szakmákhoz szakirányú végzettség/tapasztalat
terhelhetőség
monotonitástűrés

Ami rád vár:
Bejelentett heti 6nap 48/54 órás munkarend
Szállás-ellátás: Biztosított!
Munka időtartama: Április, Májustól - Októberig
Fizetés: Nettó fix 1200 EUR/hó -tól + szezonpénz(szabadság pénz, 13-14.havi)
Adó visszatérítés és családi pótlék

Fordulj Hozzám bizalommal!
Jelentkezz! Küld el német nyelvű önéletrajzodat pontos elérhetőségekkel az alábbi E-mail címre:
Email : info@work-4you.eu
A hirdetés aktuális!
www.work-4you.eu

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Ausztriai álláslehetőség vendéglátás/szállodaipar területén" című hirdetést látja. (fent)