Betöltés...

VÍZ-; GÁZ-; FÜTÉSSZERELÖI ÁLLÁS AUSZTRIÁBAN

Ár: 600.000 Ft

Osztrak cég várja német nyelven társalgási szinten beszélő víz-, gáz- és fűtésszerelők jelentkezését Ausztria munkavégzésre, és akár 1-2 héten belül sor kerülhet a munkába állásra, amennyiben a pályázó megfelel a feltételeknek.
Elvárások
• társalgási német nyelvtudás. Kérjük, hogy a jelentkező beszéljen és értsen olyan szinten németül, hogy a munkaadó telefonhívását tudja fogadni
• legalább 2-3 év szakmai tapasztalat a következö területek bármelyikén:
 légtechnika
 csövezeték építés
 gázhegesztés
 karbantartás
• saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz
• önälló munkavégzés
Amit kínálunk
• Munkaidő heti 38,5 óra, de a legtöbb helyen túlóra lehetséges.
• Fizetés nettó 2000 Euró
• Munkavállalóink számára külön szobát biztosítunk. Szállást a munkáltató fizeti és előre lefoglalja.
• Osztrák munkaszerződés, hosszútávú együttműködés
• Karácsonyi- és szabadságpénz a munkaszerződésben foglaltak szerint
• Ingyenes munkavédelmi ruházat
Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette az érdeklődését, német és magyar nyelvű önéletrajzát ill. hivatalosan német nyelvre lefordított szakmai bizonyitványát várjuk a krisztina.bassel@acco.co.at e-mail címre. További kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére a +43 7242 77 948 13-os telefonszámon.

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "VÍZ-; GÁZ-; FÜTÉSSZERELÖI ÁLLÁS AUSZTRIÁBAN" című hirdetést látja. (fent)