Betöltés...

Targoncavezetöi állás Németországban

Ár: 0 Ft

Targonca vezető
Feladatai:
• Be-, ki- valamint àtrakodàs targoncàval
• A beérkező àrù ellenőrzése és csarnokon belüli szállítása
• Az árukészletek optimálása
• A kimenő áru előkészítése és felrakása
Elvárásaink:
• Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlati tudás
• Rugalmasság és hajlandóság a többműszakos munkára
• Terhelhetőség
• Megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés
• Német nyelvtudás kommunikatív szinten
• saját autó a munkábajáráshoz
Kínálunk:
• magyar tolmácsunk segítségét minden téren
• határozatlan időre szóló munkaszerződést
• esélyt arra, hogy a kölcsönbevevő cég véglegesen átvegye
• a BAP/DGB-tarifa szerinti bérezést
• szabadság és karácsonyi pénzt valamint műszakpótlékot
• munkaruhát és munkavédelmi felszerelést
- olcsó szobát lakóközösségbén (családi házban).
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, örömmel várjuk jelentkezését. Kérjük küldje az alábbi címre:
bewerbung@flexzeit.de

Tulajdonságok
Település: I. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Logisztikai
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Targoncavezetöi állás Németországban" című hirdetést látja. (fent)