Betöltés...

Villanyszerelő állás

Ár: 0 Ft

Jól működő, folyamatosan bővülő csapatunkhoz külföldi munkavégzésre keresünk

- villanyszerelőket
- villanyszerelői tapasztalattal rendelkező segédmunkásokat
- a munkafolyamatok koordinálásához német nyelvtudással rendelkező építésvezetőt, csoportvezetőt.

Feladatok
Villanyszerelők feladata: épületvillamosság, erős és gyengeáramú bekötések, kábelfektetés, kábelhúzás

Segédmunkások feladata: villanyszerelők munkájának segítése, előkészítés, kábelhúzás

Építésvezető, csoportvezető feladata: a munkacsoport munkavégzésének koordinálása, egyeztetés a német partnerrel, napi munkafolyamatok kiadása, ellenőrzése, átvétele. Adminisztrációs jelentések készítése.

Elvárások
Villanyszerelők: szakirányú szakmai végzettség
Segédmunkások: villanyszerelési szakmai tapasztalatok megléte
Építésvezető, csoportvezető: német nyelvtudás

Előnyök
Villanyszerelők: német nyelvtudás, szakmai tapasztalat, rajzról olvasás
Segédmunkások: szakmai tapasztalat, terhelhetőség
Építésvezető, csoportvezető: villanyszerelői szakmai tapasztalat, jó kommunikációs készség magyar és német nyelven, vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk
- Munkavégzéshez szükséges szerszámok, kisgépek
- Munkaruha, védőeszközök
- Céges autó a ki- és hazautazáshoz, munkába járáshoz
- folyamatos munkavégzés
- munkavégzés arányos jövedelem

Munkavégzés helye
Ausztria, Hollandia, Németország

Tulajdonságok
Település: Ózd
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Villanyszerelő állás" című hirdetést látja. (fent)