Betöltés...

Hentes állás Franciaországban nyelvtudás nélkül

Ár: 500.000 Ft

Az INTERIMAX egy modern munkaerőközvetítő ügynökség, mely külföldi partnercégekkel dolgozik együtt.
Ha Ön külföldön keres munkát magadnak, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Francia kliensünk számára HENTEST keresünk
Munkavégzés helye: Franciaország

Feladatkör:
- Élő állat leölése és a testek kampóra akasztása
- Belső részek eltávolítása
- Bőr lefejtése
- Hús feldarabolása
- Technikai előkészítés a hús feldarabolásához (kés élezése, stb.)
- Különböző típusú hússal való dolgozás: kecske, marha, sertés, birka, stb.

Követelmények:
- Minimum egy éves tapasztalat juh/ marha leölésével
- Profi késhasználat kötelező
- Önálló munkavégzés, szorgalom
- Káros szenvedélyektől mentes élet

Amit kínálunk:
- Legális foglalkoztatás, határozott idejű munkaszeződés (munkaidő szabályos rendezése, időben fizetés, fizetett szabadság, EHIC biztosítási kártya, stb.)
- Versenyképes fizetés
- Ingyenes szállás
- Koordinátor biztosítása a szerződés teljes időtartama alatt
- Minden papírmunkában segítségnyújtás munkakezdés előtt
Ha érdekli ez az ajánlat, kérjük, küldje el az aktuális részletes, fényképes önéletrajzát a következő email címre: hungary@interimax.com

Ne feledje a következő záradékot belefoglalni jelentkezésébe: "Ezennel engedélyt adok INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z o.o. S.K.A- nak , hogy a személyes adataimat kezelje, beleértve az állásajánlat részleteit.

Tulajdonságok
Település: VI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Egyéb EU országban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Hentes állás Franciaországban nyelvtudás nélkül" című hirdetést látja. (fent)