Betöltés...

Padló burkoló/ Csempézö állás Németországba

Ár: 390.000 Ft

Feladatkör:
- Parketta, Laminált, műanyag cv, pvc, és szőnyegpadló burkolatok lerakása
- Padló előkészítése, ellenőrzése
- Anyag méretre vágása, lerakása, alapozás, Parketta csiszolása stb.
-fürdöszobák, konyhák újracsempézése

Elvárás:
-erös alapfokú német nyelvtudás
- saját autó megléte elönyt jelent
- min 2 éves szakmai tapasztalat német nyelvterületen

Amit kínálunk:
- kezdö fizetésnek min havi netto 1300 euro plusz a szállás.

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Padló burkoló/ Csempézö állás Németországba" című hirdetést látja. (fent)