Betöltés...

Állás háziorvos szakorvosoknak a svéd közegészségügyben

Ár: 0 Ft

Háziorvos szakorvosok számára ajánlunk vonzó álláslehetőségeket Délközép- és Délnyugat-Svédországban.

A klinikák hagyományos családorvoslásra összpontosítanak, de kezelnek asztmás betegeket és más légúti betegségben szenvedőket, gyermekeket, szív – és érrendszeri megbetegedésben szenvedőket, végeznek laboratóriumi vizsgálatokat és foglalkoznak fizioterápiával is. Az ápolóknak külön részlege van és sok pácienst ők látnak el a háziorvos beavatkozása nélkül. A rendelők modernek és jól felszereltek, általában kb. 20-40 dolgozót foglalkoztatnak: háziorvosokat, ápolókat, fizioterapeutákat, laboratóriumi dolgozókat és asszisztenseket. A kollégák csapatként dolgoznak együtt, jól ismerik egymást és számítanak egymás tudására és tapasztalatára. Szoros együttműködésben dolgoznak a régió kórházaival is.

Amit kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés az első hat hónap elteltével
• Versenyképes fizetés, folyamatos előrelépési és továbbképzési lehetőséggel.
• Segítséget nyújtunk ház/lakás- illetve gyermekeknek iskola és óvoda keresésében.
• Az első interjú után tanulmányi úton megtekintheti a munkakörülményeket és a térséget.
• Hozzájárulás a kiköltözés költségeihez.
• Intenzív nyelvtanfolyam az egész család részére.
• A nyelvtanfolyam ideje alatt nettó 700 eurót kap havonta, ezenfelül 70 eurós hozzájárulást gyermekenként, valamint ingyenes lakhatást biztosítunk és megtérítjük az utazási költségeket.

Elvárások:
• EU által elismert szakorvosi végzettség
• Motiváció az intenzív nyelvtanfolyam elvégzéséhez

Amennyiben érdekli ajánlatunk, kérjük, küldje el nekünk angol nyelvű önéletrajzát a dora@medicarrera.com e-mail címre, vagy lépjen velünk kapcsolatba további információért a fent emlíetett e-mail címen vagy a +34 933 173 715 –os telefonszámon!

Tulajdonságok
Település: Budaörs
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Svédországban
Állás típus: Egészségügyi
Munkakör: Orvos / Ápoló
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Állás háziorvos szakorvosoknak a svéd közegészségügyben" című hirdetést látja. (fent)