Betöltés...

Gyakorlat nélküli PINCÉR állások a Kanári-szigeteken

Ár: 120.000 Ft

A Kanári-szigetek mesébe illő tengerpartjain lévő szállodáinkba keresünk FELSZOLGÁLÓ szakmát megtanulni vágyó, lelkes fiatalokat, akik szívesen dolgoznánk akár fél éven keresztül Lanzarote vagy Fuerteventura szigetén, miközben értékes referenciát szereznek.

Teljesen kezdők jelentkezését várjuk, akár párban is!
Nagyon fontos, hogy nem kell spanyolul tudni, elég ha angolul vagy németül beszélsz.
Sem hallgatói jogviszonyra, sem előzetes szakmai gyakorlatra nincs szükséged!

Elvárások:
- angol vagy német vagy spanyol nyelv társalgási szintű ismerete
- 3-6 hónapos szerződés vállalása (jelentkező dönti el mennyi időre szeretne menni, időközben hosszabbítani lehet)

Juttatások:
- havi nettó 100-150.000 Ft zsebpénz + borravaló
- ingyenes tréning Spanyolországban
- ingyenes szállás & ellátás a szerződés egész időtartama alatt
- ingyenes magyar nyelvű asszisztencia és segítségnyújtás a szerződés egész időtartama alatt
- áthelyezési lehetőség

Bővebb információ és jelentkezés önéletrajzzal Pásztor Judit programkoordinátornál a judit@dri.hu címen.

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Spanyolországban
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló
Extrák: Ingyenes szállás & ellátás & tréning

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Gyakorlat nélküli PINCÉR állások a Kanári-szigeteken" című hirdetést látja. (fent)