Betöltés...

Sofőr állás C kategórával Németországban

Ár: 850.000 Ft

Németországi partnerünk részére keresünk sofőröket C kategóriával betonkeverő teherautóra
Munkavégzés helye: Németország
Régió: Stuttgart környéke

Amit nyújtunk:
• Német bejelentett munkaviszony teljes munkaidővel, direkt alkalmazásban
• Fizetés nettó napi 110 euró + szállás. Munkavégzés 3/1 hét ritmusban.
• Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
• Gyermekek után járó támogatás igényelhető (pl. 190 €/gyermek első 2 gyermek esetében)
• Fizetett szabadság; hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
• Segítségnyújtás a beilleszkedési folyamat során. Magyar kapcsolattartó a helyszínen

Kötelezettségek:
• Felelősségteljes munkavégzés
• A megbízás lelkiismeretes ellátása vigyázva a járműre is
• A jármű ellenőrzése minden út előtt

Elvárások:
• Előny a német nyelv minimális ismerete, de hiánya nem kizáró feltétel alkalmas jelentkező esetében.
• Érvényes vezetői engedély: C vagy C+E kategória. Saját autó megléte.
• Teherszállítási jogosultság (95-ös közösségi kód)

Kapcsolat:
+36 70 677 7216

Szükséges dokumentumok:
Önéletrajzot, a képesítéseket alátámasztó dokumentumok fénymásolatát kérjük az alábbi email címre küldeni:
geza.tofalvi@gmail.com

Jelentkezésében, kérjük, adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során a megjelölt pozícióra, németországi munkavégzésre.
Tulajdonságok
Település: Szeged
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: Logisztikai
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.06.18

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Sofőr állás C kategórával Németországban" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Tófalvi G.