Betöltés...

Külföldi Építőipari munkás állás az Egyesült Királyságban

Ár: 840.000 Ft

Munkakör leírása:
Építőipari munkás

Cégünk számos nagy múltú építkezési vállalattal van kapcsolatban az Egyesült Királyságban. Megbízásukból tapasztalt operátorokat keresünk építkezési területre.

Ásatási, csatornázási munkák elvégzése, box építés, útépítés, általános gépkezelési feladatok.
Elvárások a pályázótól
A pályázónak az alábbi tapasztalatokkal szükséges rendelkeznie:

- biztonságos terület kijelölése/nyújtása a dolgozóknak
- fűrész használata (árokvésésnél)- cső/csőhálózat, kábelek beszerelése, specifikációknak való megfelelés
- egyéb kézi szerzámok, gépek használatában szerzett tapasztalat szükséges
- mini kotró használatában szerzett tapasztalat szükséges
(cölöpverő, fúró, cementkeverő, ásó-fúró, benzin hajtotta fűrész)

A gépek használatához tréninget biztosítunk.

- kommunikációs szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
- B+E/C1/C vagy C1E kategóriájú jogosítvány szükséges
Amit a cég ajánl
-munkahely az Egyesült Királyság területén (leginkább délen)
-teljes tréninget, akkreditációt biztosítunk
-nyelvtudás támogatása
-versenyképes fizetés: £500-£1200/hét
-hétvégi munkavégzés is megoldható
-stabil vállalati háttér
-gyors, közvetítő-díj mentes elhelyezés!

Angol nyelvű jelentkezést az alábbi e-mail címre várjuk:
szandi.miknyoczki@blu-global.com

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Angliában
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Betanított
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Külföldi Építőipari munkás állás az Egyesült Királyságban" című hirdetést látja. (fent)