Betöltés...

Franciaországi állás/munka

Ár: 800.000 Ft

Franciaországi munkára keressük eljövendő munkavállalóinkat az alábbi szakmai körökbe:
- Víz-gáz fűtésszerelő, Légtechnikai szerelő
- Hidegburkoló, Külső homlokzat lemez burkoló
- Külső homlokzat szigetelő
- Kőműves, Külső belső festő
- Tetőszigetelő, Gipszkarton szerelők
- Hegesztő, Bádogos
- Asztalos, Állványépítő

Amit biztosítunk:

- Havi nettó fizetés 1900-2300€ -tapasztalattól függően!!!
- Bútorozott ingyen szállást
- Francia bejelentett munkaviszony
- Tolmácsok biztosítják a nyelvi segítséget hétköznap és hétvégi ügyelet is van

Nem szükséges francia nyelvtudás és NINCS REGISZTRÁCIÓS díj

2-3 fős csapatokat keresünk, így csapat szinten szükséges egy személygépkocsival és jogosítvánnyal rendelkező jelentkező!

Érdeklődni lehet a +3670 622 0404, +3670 428 9300 telefonszámokon vagy FB-on, privát üzenetben telefonos elérhetőség megadásával.

Tulajdonságok
Település: Dévaványa
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Egyéb EU országban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Festő
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Franciaországi állás/munka" című hirdetést látja. (fent)