Projekt Planner Tanfolyam és 2k+ eurós álláslehetőség egy EU

Ár: 800.000 Ft

Szolgáltatásunk: Projekt planner képzés és állásközvetítés (az EU területén)
1. Tanfolyam: Ütemtervező/Scheduler/Planner szoftver gyakorlata (elsősorban Primavera).
2. Képzés: Megaprojekteken alkalmazott plannerektől elvárt funkciók (valós példák alapján).
A tanfolyam és a gyakorlati képzés haladási szinttől függő időtartamú. Helyszín: Pest környéke. Saját laptop szükséges. Magán órák formájában, alkalmanként 1 vagy 2 óra. Csupán 2000Ft/h.
A tanfolyamot követően, állásközvetítés az EU területén működő megaprojektek irányában. (minimum, havi nettó 2000€ bérre lehet számítani). Felsőfokú képzettség illetve tapasztalattól függően ez lehet jóval több is.
Jelentkezési feltétel a nyelvtudás: angol vagy francia, legálabb társalgási szinten való ismerete.
Ajánlott végzettség: minimum középiskolai, erős informatikai gyakorlattal (Excel). De olyan, egyetemet, vagy főiskolát végzettek jelentkezését is várjuk, akik szeretnék tanulmányaikat hasznosan kiegészíteni, „on-site” ütemtervezésre (operational project planning) felkészítő gyakorlati képzéssel, angol és francia standardok és gyakorlati elvárások („best practices”) szerint.
Leggyakoribban előforduló álláslehetőségek: Franciaország, Belgium, Nagy Britannia.
Több mint 10 éves tapasztalatunk és kapcsolataink révén, módunkban áll az állásközvetítés az EU-ban (vagy az „EMEA” területén) működő, önálló projekt menedzsment csapatot megkívánó, megaprojektek irányában.
Érdeklődés a 06707245660 telefonszámon, vagy e-mailben: tkovacs@wanadoo.fr

Tulajdonságok
Település: Gyál
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Belgiumban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Projekt Planner Tanfolyam és 2k+ eurós álláslehetőség egy EU" című hirdetést látja. (fent)