Betöltés...

Szobafestö-mázoló állás Ausztriában ( Bécs )

Ár: 570.000 Ft

Szobafestö-mázoló szakmunkásokat keresünk Ausztriába ( Bécs ) sürgösen, azonnali kezdéssel!
Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány, szakmai tapasztalat, kézi szerszám, rugalmasság, autó a kiutazáshoz.

Amit kínálunk:
Osztrák bejelentéssel 1.700,- Euro netto/hó + 13-14.havi bér, a szállás biztosított. Egész éves állás! Német nyelv ismerete minimálisan szükséges.

Èrdeklödni telefonon H-Cs. 8-13 óráig : +3630/845 7456 illetve fényképes önéletrajzokat várjuk e-mailben: akleasinggmbh@gmail.com

Tulajdonságok
Település: Szombathely
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Festő
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szobafestö-mázoló állás Ausztriában ( Bécs )" című hirdetést látja. (fent)