Betöltés...

Ausztriába 1 fő szobalányi állás nyelvtudás nélkül is!

Ár: 490 Ft

Ausztriában, Villach mellett lévő 22 szobás családi üzemeltetésű szállodánkba keresünk jó fizikummal rendelkező hölgyet, aki ellátja a szobalányi teendőket és besegít a konyhai mosogatásba is.

Elvárás: Megbízható, ügyes, pörgős, házias, aki valóban bírja a fizikai munkát és a lépcsőzést a 2. emeletre.

Nyelvtudás nem szükséges, magyar vezetőség és munkatársak! A szálloda a falu központjában van, közel a fürdőtóhoz, Billa, Spar stb.

Bérezés: nettó 1300 Euro

(kb.490.000 Ft), amiből Nincs Levonás!

A napi többszöri étkezést, kávé, ásványvíz, szállás ingyenes!
A ki- és hazautazáshoz 70 Euro támogatást biztosítunk!

Kezdés: Azonnal!

Csak azoknak a jelentkezését várjuk akik elfogadják a feltételeinket és megfelelnek a mi elvárásainknak is!

A fényképpel ellátott Önéletrajzokat a következő email címre várjuk:hoteljobaustria@hotmail.com

Tulajdonságok
Település: Szombathely
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Szobalány
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Ausztriába 1 fő szobalányi állás nyelvtudás nélkül is!" című hirdetést látja. (fent)