Betöltés...

Felszolgáló állás Ausztriában

Ár: 10 Ft

Azonnali kezdéssel keresünk tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes, talpraesett, vendégtisztelő munkatársat ausztriai szállodába, (Salzburg tartomány) felszolgáló munkakörbe.
Szállás, ellátás biztosított.

Középfokú német és angol nyelvtudás szükséges!
Kalandorok kíméljenek!!!

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mailre várjuk
horvath.judit.abel@gmail.com

Érd 004369918176925

Tulajdonságok
Település: Makó
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Extrák: Német, angol nyelvtudás szükséges!

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Felszolgáló állás Ausztriában" című hirdetést látja. (fent)