Betöltés...

Vendéglétós pozíciók - Külföld

Ár: 600.000 Ft

Tavaszi indulással keresünk gyakorlott vendéglátósokat Európai folyami hajók fedélzetére a lenti munkakörökben.

A fedélzeten minden csapattag az alábbiakban részesül:

– Ingyenes szállás & ellátás (2 fős, belső fürdős, wifis-s kabinok, napi 3 étkezés)
– Fizetett szabadság (szezon alatt akár 40 nap)
– Szabadnap pótlék
– Térített kiutazás
– Egészségügyi biztosítás & külföldi bejelentés

Mivel az ingyenes szállás és ellátás miatt nincs fix kiadás így az alábbi NETTÓ fizetések teljes egészében félretehetők minden hónapban:

– Szobalányok/mosoda: 451-644.000Ft nettó
– Konyhai kisegítők: 451-644.000Ft nettó
– Felszolgálók/Bárosok: 495-663.000Ft nettó
– Recepció/éjszakai rec.: 478-646.000Ft nettó
– Szakácsok/cukrászok (rangtól függően): 495-993.000Ft nettó

A munkáltató közvetlen a társaság lesz, így a hazai TB szüneteltethető, a kereset pedig tiszta a NAV felé is. A bejelentés még a kiutazás előtt megtörténik.

ELVÁRÁSOK:

Angol VAGY Német nyelvismeret különböző szinteken.
Meglévő gyakorlat az adott munkakörben szárazföldről vagy hajóról.

PÁROK jelentkezését is várjuk, akik egy kabinba kerülnek.

HAJÓK ÉS ÚTVONALAK:
Scylla flotta összes hajója, melyek jellemzően német, francia és dunai útvonalon járnak: https://scylla.ch/en/ships

Angol, német, vagy magyar nyelvű önéletrajzzal e-mailben: info@hajoskarrier.hu (mindenképpen a kiválasztott pozíció megjelölésével „szobalány, konyha, felszolgáló, stb…”). További információ ugyan itt, illetve telefonon kérhető a 70 88 55 749-es telefonszámon.

Jelentkezési-ügyintézési-ügynökségi-adminisztrációs díjak nincsenek a törvényi előírásoknak megfelelően. A lehetőség ingyenes.

www.hajoskarrier.hu
www.facebook.com/hajoskarrier

Tulajdonságok
Település: I. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Hollandiában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Vendéglétós pozíciók - Külföld" című hirdetést látja. (fent)