Betöltés...

Németországi munkalehetőség - Szakképzett ápoló (m/w/d)

A DAAR Personal Service GmbH több éve folytat sikeres személyzeti tanácsadást szakmunkások részére Németország teljes területén.

Cégünk ügyfelei részére hosszútávú munkavégzésre akár rövid időn belüli kezdéssel várja az alábbi munkakör betöltésére a jelentkezéseket:

Szakképzett ápoló (m/w/d)

Munkahelyek:
- kórházakban
- idősek otthonában
- 12 órás intenzív ápolás, 1/1

A munka betöltéséhez feltétel:
- OKJ54, OKJ55, HID, Diplomás Ápoló, Általános és általános asszisztens
- egészségügyi ápoló szakképesítés
- egészségügyi alkalmasság
- tapasztalat ápolási szakterületen
- megbízhatóság
- B1-B2 német nyelvismeret szóban és írásban
- német Anerkennung (elismert bizonyítvány) előnyt jelent, viszont nem feltétel

Amit mi kínálunk:
- német alkalmazotti jogviszony
- fizetés bruttó 12-16 EUR / óra + pótlékok
- távolléti juttatás (Auslöse) az órabéren felül (30-40€)
- ingyenes szállás biztosítása
- karrier- és egyéni fejlődési lehetőség, modern infrastruktúra
- hosszútávú munkalehetőség
- 24 nap szabadság/év
- heti előleg felvételre való lehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el részünkre mihamarabb Önéletrajzukat e-mailben olomi.levente@daarps.de e-mailcímre vagy az alábbi telefonszámon hívjon bennünket +49 151 718 30354

Felhívjuk figyelmüket, hogy a részünkre megküldött dokumentumok, az előzetes kiválasztásokat követően az erre vonatkozó adatvédelmi törvények szerint törlésre kerülnek rendszerünkből.
Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Lásd biztonságos vásárlás Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)
Adatlap
Ár: 1 Ft
Település: Kecskemét
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Egészségügyi
Munkakör: Idősgondozás
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2020.01.18
Eddig megtekintették 298 alkalommal
A hirdető adatai
Hívja a hirdetőtTelefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

E-mail a hirdetőnekE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!
*Az Ön neve:
*E-mail címe:
Telefonszáma:
*Az üzenet:

kód  *
* Kötelezően kitöltendő adat.

A hirdető összes hirdetése: DAAR Personal Service GmbH
Lehetőségek
Megosztók

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Németországi munkalehetőség - Szakképzett ápoló (m/w/d)" című hirdetést látja. (fent)

Külföldi munkalehetőségek!

A külföldi munkavállalás iránt érdeklődőknek ajánljuk a külföldi munka rovatunkat, javasolva, hogy részletes keresőnk segítségével válasszák ki azt az országot, ahol szívesen vállalnának munkát.

TIPP: Külföldi munkavállalás előtt feltétlen informálódjon a külföldi munkahelyről, és a szerződési feltétekről.