Betöltés...

Pultos-felszolgáló/nő álláslehetőség Dél-Tirolban!

Ár: 0 Ft

Tisztelt Munkavállaló!

A balatonfüredi munkaerő közvetítéssel foglalkozó Creative Soul Kft. magyar munkaadó számára keres Dél-Tiroli éttermébe megbízható munkavállalókat a lejjebb feltüntetett munkakörbe.

ÚJDONSÁG!

En nél az álláslehetőségnél előválogatás formájában közvetítjük a munkavállalók önéletrajzát a munkaadónak!

Mit jelent ez?
- Az Ön számára továbbra is teljesen INGYENES
- A munkaadó egyből Önnel veszi fel a kapcsolatot, ha megfelelőnek találja az önéletrajzát
- Cégünk csak azoknak a munkavállalóknak az adatlapját továbbítja, akik több pontban is meg felelnek a munkaadó elvárásainak, főként a nyelvtudást és a munkatapasztalatot illetően!
- Ön csak a munkaadóval fog szerződni, amennyiben alkalmazza, cégünkkel nem
- Akiket a munkaadó nem választott ki cégünk e-maliban tájékoztatja
- A munkaadó kérésére német nyelvi tesztet végzünk, amely Skypeon történik

Munkalehetőség leírása:

Pozíció megnevezése: Pultos - felszolgáló

Munkavégzés helye: Külföld / Olaszország - Dél-Tirol / 39020 - Marling

Budapesttől kb. 845 km. Nézze meg itt Google térkép

Kezdés időpontja: Azonnali kezdéssel!

Erwartungen vom Arbeitnehmer:

Liebe zur Arbeit.
Fleissige bewegen in Bar.
Energetic, jugendliche Ausstrahlung.
Gepflegtes Erscheinung.

Sprachkenntnis se:

Deutsch

Gut ( Europass B1 szint )

Oder

Sprachkenntnisse:

Italienisch

Berufserfahrung: Ja.

Arbeitsbeschreibung, Aufgaben:
Báros feladatok ellátása. Italok készítése, felszolgálása.
Helyiségek és gépek takarítása rendben tartása.

Probezeit:

14 Tage

Arbeitzeit: ca. 10 Stunde pro Tag 6 Tage pro woche

Essen: Ja
Unterkunft: Ja. Zimmer und Dusche mit Kollegen zusammen kostenlos.

Nettolohn: ca. 1200 € /Monat

Plus Extra:
13. Monatlohn: Ja

14. Monatlohn: Ja

Abfertigung: Ja

Der 13. 14.Monatslohn,die Abfertigung werden extra ausbezahlt und der Arbeitnehmer erhält diese Summer erst, wenn er den Betrieb verläßt bzw. das Arbeitsverhältnis beendet wird.

A munkaadó az itt feltüntetett álláslehetőséggel kapcsolatos információk változtatásának jogát fenntartja,amennyiben ez fennáll, cégünk tájékoztatja erről a munkára jelentkezőket!
Csak olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, aki a jelzett időponton belül munkába tud állni, azonnali kezdés esetén maximum 3 nap!

Döntsön még ma!
A jelentkezés a következőképpen működik:
Első lépésben az info(kukac)creativesoul.eu e-mailcímre küldjön fényképes német önéletrajzot rövid bemutatkozó levéllel. Amennyiben rendelkezik Skype elérhetőséggel írja meg nekünk azt is.
Kérjük, mindenképp tüntesse fel levelében a munkalehetőség címét.
A további INGYENES regisztrációval kapcsolatos részletes tájékoztatót a válasz e-mailben küldjük!

Minden esetben a munkaadó választ!!!
A munkahelyre történő ki- és hazautazást saját költségből kell megvalósítani!

Tisztelettel :
Burgyán Tamás
kapcsolattartásért felelős adminisztrátor

Creative Soul Kft.

A

Tulajdonságok
Település: Veszprém
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Olaszországban
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Extrák: 13.,14., havi fizetés és végkielégítés

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Pultos-felszolgáló/nő álláslehetőség Dél-Tirolban!" című hirdetést látja. (fent)