Betöltés...

Térköves/kertépítő állás nyelvtudás nélkül betanított munka

Ár: 500.000 Ft

Német kert- és tájépítő cég keres térköves és kertépítő munkákhoz szakembereket és segédeket.

Az Ön feladatai
Építési terület előkészítése
Általános térköves és/vagy kertépítő feladatok ellátása
Termés- és betonkő lerakás, földmunkák, növénytelepítés, gyepszőnyegezés, vízelvezetés megoldása, stb
Befejező munkálatok

Az Ön profilja
Térköves és/vagy kertépítő munkákban szerzett tapasztalat
A szakmával kapcsolatos min. alapismeretek
Fizikai és szellemi alkalmasság
Megbízhatóság, rugalmasság és önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Teljes munkaidős állás
Határozatlan időre szóló munkaszerződés
Németországi bejelentés, egészség- és nyugdítbiztosítás
Szállást biztosítunk: 250 €/hónap
Cégautót és munkaruhát adunk

BÉREZÉS
(a bér képességek, nyelvtudás és jogosítvány megléte alapján kerül meghatározásra)

Alapbér az 1-3 hónapban: bruttó 11 Euro/munkaóra.
Alapbér a 3. hónap után: bruttó 11 - 14,50 Euro/munkaóra, képességektől függően.
KIKÜLDETÉSI DÍJ (Auslöße): az alapbér felett, minden, a bejelentett lakcímtől távol töltött munkanap után naponta nettó 19,43 Euro kiküldetési pótlékot fizetünk. (akár 400 Euro/hónap)
elérhető havi kereset netto 1500-2000 Euro 1-es adókategóriában

jelentkezés a lent említett email címen fényképes önéletrajzal

E-Mail: milkabusz@gmail.com
Telefon: +36706027411

Tulajdonságok
Település: Ajka
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Betanított
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Térköves/kertépítő állás nyelvtudás nélkül betanított munka" című hirdetést látja. (fent)