Betöltés...

Hegesztő állás Németországban, Szállás biztosítva

Ár: 0 Ft

Hegesztői Állás
Németország, Hessen

Vevőink ebben a szegmensben kézműves és fémmegmunkáló cégek, valamint az ipari termelés különböző területein működő vállalatok. Szakembereinkkel további személyi kapacitást és rugalmasságot biztosítunk.
Ipar - Gép, gépjármű és konténer építése | Ipari acélszerkezet
Feladatok
• PD vízszintes fej feletti hegesztés/ PE fej feletti hegesztés.
• PG/PF függőleges felfelé hegesztés.
• Röntgenbiztos hegesztés.
• Többrétegű hegesztés.
• Tartály építés.
• Vezérlő szekrény kialakítása.
• Rozsdamentes acélból készült bútorok gyártása.
• Acélszerekezetek csarnok építéseknél.

Amit várunk leendő munkavállalónktól:
• Szakirányú végzettség
• Jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
• Pontos, precíz munkavégzés
• Fizikai terhelhetőség
• Önálló munkavégzés
• Gyakorlat, tapasztalat
• Alapfokú Német nyelvtudás
• Saját gépjármű,
• Érvényes minősítés

Amit kínálunk:
• Német bejelentett munkaszerződés
• Hosszútávú foglalkoztatás,
• Karácsonyi juttatás
• Fizetett szabadság
• A cég által biztosított szállás (ingyen)
• Magyar anyanyelvű kapcsolattartó.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük, hogy önéletrajzát küldje el az
m.lukacs@personamobile.de e-mail címre vagy hívjon minket a +49 (0) 380 22 53 telefonszámon.
Akár magyarul is érdeklődhet.

Tulajdonságok
Település: Nyíregyháza
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Hegesztő állás Németországban, Szállás biztosítva" című hirdetést látja. (fent)