Építőipari szerelői állás Németországban, Szállás biztosítva

Ár: 0 Ft

Építőipari szerelőt keresünk
Hessen

Feladata:
Szaniter berendezések beszerelése (mindegyik fajta)

Elvárásaink:
Szakmai végzetséget igazoló bizonyítvány
Szakmai tapasztalat
Jó német nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány és saját autó szükséges

Amit kínálunk:
Vonzó fizetés és juttatások
Ingyenes szállás általunk biztosítva
Magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Érdeklődőinket kérjük küldjék el a Fényképes önéletrajzaikat e-mailben
m.lukacs@personamobile.de
Vagy hívjanak és érdeklődjenek akár magyarul is.
+49 (0) 661 380 22 53 Telefonszámon

Tulajdonságok
Település: Balaton (település)
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Építőipari szerelői állás Németországban, Szállás biztosítva" című hirdetést látja. (fent)