Betöltés...

Magyar nyelv értékesítési tisztviselő állás Cipruson

Ár: 360.000 Ft

Amit kínálunk
• Hivatalos, bejelentett ciprusi munkaszerződés, ciprusi munkaadóval, társadalombiztosítási szám.
• Hosszú távú munkalehetőség
• Egy hét fizetet training és kiképzés biztosítva
• Kezdő fizetés: nettó 1100 € + % jutalék terv a behozót letétek értéktől függően. (maximális jutalék 10,000 € / hó)
• Szálás lehetőség biztosítva (fizetés levonással)
• Személyes fejlesztés lehetőség / előreléptetési lehetőség / fizetésemelés 3 hónap után, teljesítménytől függően
• Munkaidő: 5 nap hetente, 9-18 hétfőtől – péntekig
• Szabad hétvégek és nemzeti Ünnepek
• Magyar beszélő munkatársak és magyar nyelvű állandó kapcsolattartás
• Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Munkaköri rövid leírás:
• Telefonon vagy egyéb elektronikus kommunikációs eszköz révén megkeresi a meglévő és a lehetséges ügyfeleket, hogy a szolgáltatásunkat értékesítse.
• Kapcsolatot tart a meglévő ügyfelekkel
• Technikai segítséget biztosit az ügyfeleknek
• Piac elemzésekben vesz részt

Előnyt jelent:
• Rendelkezik megfelelő szakmai képesítéssel vagy tapasztalattal a Forex piacokon
• Angol vagy görög alapfokú nyelvtudás

Amit elvárunk
• Hajlandó Ciprusra telepedni egyedül vagy családdal
• Érettségi diploma
• WORD, EXCEL felhasználói szintű ismerete,
• Motivált, megbízható

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Egyéb EU országban
Állás típus: Távmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Extrák: Szálás lehetőség biztosítva (fizetés levonással) és előrelép

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Magyar nyelv értékesítési tisztviselő állás Cipruson" című hirdetést látja. (fent)