Szakács állás külföldön: Angliában, Németországban ill. Holl

Ár: 600.000 Ft

Tapasztalt részlegvezető szakácsokat, séfeket keresunk Angliába, Németországba ill Hollandiába szinvonalas éttermekbe, (akár 2* Michelin ) 4 illetve 5 csillagos szállodákba.

Elvárás: Több éves szakmai tapasztalat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Szakács végzettség

Előny: Konyhafőnökként szerzett tapasztalat, 4, ill 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat.

Közvetítői díj nincs.
Segítünk a kiköltözésben, tanácsokat adunk a kinnti élethez.

Fizetés:1700-2000 eurotol tapasztalattól, tudástól függően. változik.

Fényképes önéletrajzokat, motivácós levéllel csatolva várjuk a jozsefkripko@gmail.com email címre.

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Angliában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Szakács
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szakács állás külföldön: Angliában, Németországban ill. Holl" című hirdetést látja. (fent)