Betöltés...

Szerelő/szervíz technikus állás Németországban

Ár: 0 Ft

Szennyvíztisztó berendezések szerelésére, helyszíni telepítésére, beüzemelésére szerlőt keres egy Németországi vállalkozás, amely szennyvíztisztító berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozik. Munkavégzés mind a Kirchbergi üzemben mind a helyszínen szükséges.
Német munkaszerződést kínálunk, hosszútávú munkalehetőséggel.

Feltétel:
-német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
-fizikai alkalmasság
Előny:
szakmai tapasztalat rozsdamentes acél alkatrészek megmunkálásában,hegesztésben, szivattyúk telepítésében és csővezetékek építésében.

Ezt ajánljuk Önnek:

• Egy átlagon felüli jövedelmet - képességnek, tapasztalatnak, nyelvtudásnak és adókategóriának megfelelően
• Karácsonyi és nyaralási pénz
• német egészség- és nyugdíjbiztosítás
• Magyar anyanyelvű kapcsolattartó az irodában
• Költségmentes munkaruházat
• Egy biztos bejelentett német munkahely, német cégnél, egész éves munkával

Az ön kapcsolattartója, Szép Angéla, magyar anyanyelvűként rendelkezésére áll a +49 7954 9804 19 telefonszámon hétfőtől péntekig 08:00-tól egészen 16.00-ig.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük német nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje el a fizetési igény és a rendelkezésre állás időpontjának megjelölésével.

System S&P csapata örül a jelentkezésének!

Telefon: +49 7954 9804 19
e-mail: angela.szep@system-s-and-p.de

Tulajdonságok
Település: IX. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szerelő/szervíz technikus állás Németországban" című hirdetést látja. (fent)