Betöltés...

CNC forgácsoló, marós állások Németországban

Ár: 0 Ft

A Star Personaldienste GmbH egy cégcsoport részeként több mint 15 év tapasztalattal, 42 fiókteleppel és több mint 1000 munkavállóval biztosít szakképzett munkaerőt ügyfeleinek, Önnek pedig stabil, megbízható munkahelyet. Az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

CNC forgácsoló, marós

Amit várunk leendő munkavállalóinktól:
- szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat,
- Németországon belül változó munkahelyen, kölcsönzött munkaerőként történő munkavégzés vállalása,
- munkahelyi utasítások megértéséhez szükséges mértékű német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
- német bejelentés és biztosítás,
- tarifaszerződés (ERTV BAP) munkavállalót védő garanciái,
- fizetés-előleg hetente,
- fizetett szabadság(24-30 nap/év),
- túlóra-, éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi pótlékok (25-50-100%),
- karácsonyi és nyári bérkiegészítés,
- szállásfoglalás a munkahelyek közelében,
- magyar anyanyelvű kapcsolattartó.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük, hogy önéletrajzát juttassa el a weimar@star-personaldienste.de e-mail címre.

Ha telefonon keres minket, munkanapokon 08:00 – 12:00 és 13:00-17:00 óráig hagyja meg nevét és telefonszámát a +49 3643 4946220-es telefonszámon.

Online jelentkezés: https://www.star-personaldienste.de/hu/

Jelentkezését követően magyarul is beszélő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Tulajdonságok
Település: Gyüre
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "CNC forgácsoló, marós állások Németországban" című hirdetést látja. (fent)