Betöltés...

Szezonális ablaktisztító állás

Ár: 0 Ft

A CRA (Central Reinigungs Anstalt für Glas und Gebäude Wilhelm Greiner KG) ablaktisztító munkatársakat keres szezonális munkára (2018 Április- Szeptember), németországi munkavégzéssel.

Megbízható, felelősségteljes, jó modorú, dolgozni akaró személyeket keresünk 4-5 fős csapatok kialakításához.

FELADATKÖR
Munkavégzés egyéni vállalkozóként (4-5 fős brigádban)
Irodaépületek ablakainak tisztítása
Egyéb kapcsolódó tevékenységek

VÉGZETTSÉG ÉS EGYÉB FELTÉTELEK
Szakképzettségre nincs szükség
Tériszony sajnos kizáró tényező
Friss Erkölcsi Bizonyítványra szükség lesz
Legalább minimális német nyelvtudás szükséges, amely a szóbeli és írásbeli munkautasítások megértéséhez elegendő
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
B kategóriás jogosítvány előny

KOMPETENCIÁK ÉS TULAJDONSÁGOK
Megbízható, pontos, csapatszellem, motivált, rugalmas
Jó fizikai állapot, terhelhetőség, ápolt megjelenés elvárt

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE
Helye: Németország – München és környéke
Munkakezdés: 2018 Április eleje
Munkaidő: Kb. 35 - 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
Munkáltató a komfortos szállást költség térítés ellenében biztosítja (15-18 Euró/éjszaka/fő, reggelivel)

JÖVEDELEM
Bruttó átlag 2.500 - 3.500 Euró/ hónap
Teljesítmény alapú bérezés / Projekt alapú elszámolás

Jelentkezésed a következő E-mail címre várjuk:

cra.fensterreiniger@gmail.com, amibe az alábbiakat foglald bele:
Egy rövid bemutatkozás
Egy összefoglaló, hogy miért szeretnél itt dolgozni
Önéletrajzod csatolmányként (német nyelvű CV)

A jelentkezésre minden esetben válaszolunk. Legkésőbb Április elejéig kiválasztásra kerülnek a személyek, akiket szívesen várunk.

Tulajdonságok
Település: Gödöllő
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Betanított
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szezonális ablaktisztító állás" című hirdetést látja. (fent)