Betöltés...

FELSZOLGÁLÓ ÁLLÁS ANGLIA

Ár: 1 Ft

Folytatjuk szuper újévi ajánlatainkat:
Felszolgálóra is szükségünk van egy 4 csillagos szállodában, Angliában. ️

Juttatások:
-Szállás a szálloda melletti staff house-ban, két ágyas szobákban heti 40 fontért
-napi két étkezés
-7,50 font/óra fizetés (ez kb 470.000 Ft havonta)+ borravaló + szabadságpénz

Elvárások:
-kommunikációs szintű angoltudás
-minimum egy év éttermi vagy báros tapasztalat
-alapszintű bor és italismeret
-vendéglátóipari végzettség előny, de nem feltétel
-mosolygós, pozitív személyiség
-szakmaszeretet
-terhelhetőség
-kalandvágy
-csapatjátékos hozzáállás
-vendégközpontú szemlélet

Ne habozz, jelentkezz MOST! A jelentkezem@dgrecruitment.hu címre várjuk az önéletrajzodat.
(Ha épp most készül, akkor se ess kétségbe, küldj nekünk egy üzenetet. Ezen nem fog múlni... )

www.dgrecruitment.hu

Tulajdonságok
Település: Dunaharaszti
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Angliában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "FELSZOLGÁLÓ ÁLLÁS ANGLIA" című hirdetést látja. (fent)