Betöltés...

Fémipari állások Németországban

Ár: 550.000 Ft

Ajánlatunk:
Unique többet kínál mint egy biztos munkahely. marklkofeni ügyfelünknél, a fémipari szektor, elismert tagjánál egy izgalmas munkalehetőség vár Rád.
Német munkaszerződést, juttatásokat valamint szakmai előrelépési lehetőséget nyújtunk számodra

Az Ön feladata:

modern CNC megmunkáló központ kezelése
CNC gépek autonóm beállítása és működtetése
esetleg CNC gépek programozása műszaki dokumentáció szerint

Önt jellemzi:

fémipari végzettség (nem előfeltétel)
CNC megmunkáló központokkal szerzett tapasztalat
programozási nyelvek ismerete (Mazatrol, Heidenhain) előnyt jelent
nagyon jó technikai készség
megbízhatóság és minőségtudatosság

VUitz@unique-personal.de
Telefon: 0049871 97 51 99 18

Jelentkezni Önéletrajzzal (!!) a megadott e-mail címen lehet

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Fémipari állások Németországban" című hirdetést látja. (fent)