Betöltés...

Ápolói és szociális gondozói állás Hollandiában

Ár: 350.000 Ft

Ápolónők, szociális gondozók figyelem !
Hollandiába keresünk ápolókat idős otthonokba, fekvőbeteg intézetekbe és házi beteg ápolására. Az Au-Care BV. egy professzionálisan és gyorsan növekvő egészségügyi szervezet, mely ápolókat közvetít Hollandiába.

Országosan várjuk minden egészségügyben dolgozó jelentkezését, aki bármely indíttatásból szeretné magát kipróbálni külföldön.
Segítséget nyújtunk a külföldi munkavállalás elkezdésében, a nyelv elsajátításában, a külföldi foglalkoztatás pozitívumainak megismerésében.
Ha szeretnél családias kis csapatunk tagja lenni, jelentkezz bátran!
Feltételek:
• Szakirányú végzettség (OKJ54-es ápoló vagy több éves szakmai gyakorlattal rendelkező OKJ 33-as Szociális gondozó és ápoló),
• Szakmai tapasztalat
• Angol vagy német nyelvtudás.
• Elhivatottság a szakma iránt
• Pontosság, rugalmasság.
Amit Mi kínálunk:
• 8 hetes intenzív nyelvtanfolyam saját nyelviskolánkban. A képzés ideje alatt ingyenes szállást és napi 1 étkezést biztosítunk. A képzés helye: Ádánd (Siófoktól 15 km-re fekvő település)
• A közvetítés minden ügyfelünk számára ingyenes. A magyar nyelvű ápolói bizonyítvány holland nyelvű hitelesítéséhez segítséget nyújtunk.
• Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.
• A bejelentés Hollandiában történik.
• Utazási hozzájárulást adunk, mely jelenleg kb. 150 euro.
• Lehetőség van két hetes váltásban (DUO ellátás) vagy hosszabb periódusban dolgozni (SOLO ellátás). A DUO ellátásban a fizetés kb. nettó 1000 euro, a SOLO ellátásban kb nettó 1300 euro.
Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük: gyorgyi.aucare.st@gmail.com
Telefonos elérhetőségünk: +36.308.145.964.
FORDULJ HOZZÁNK BIZALOMMAL !

Tulajdonságok
Település: Ádánd
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Hollandiában
Állás típus: Egészségügyi
Munkakör: Idősgondozás
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Ápolói és szociális gondozói állás Hollandiában" című hirdetést látja. (fent)