Betöltés...

Dániai virágkertészetbe tanulói állás 2018 áprilistól.

Ár: 400.000 Ft

Dániai virágkertészetbe keresünk tanulókat. Ha még nem múltál el 30, szereted a virágokat és elviseled, hogy fizetnek a tanulásért, akkor téged keresünk.

Hely: Dánia, Odense. Az ország 2.-3. legnagyobb virágkertészete. Lásd.: www.50008.dk

Kezdés időpontja: 2018. március-április. A tanulói szerződés 2 évre szól.(3 hónap próbaidő)

Nyelv: Alap-közép angol nyelvtudás minimum, de ha megy a dán nyelv, akkor elsöprő sikered lesz.

Munkatársak: A cég 20-25 főt foglalkoztat állandó jelleggel, de tanulók (ez lennél te), gyakornokok és vendégmunkások bővítik a létszámot tavasszal-nyáron 60-70 főre. A dánok mellett magyarok, románok, lengyelek, litvánok, ukránok is dolgoznak szép számmal. Éppen ezért az angol az általánosan használt nyelv.

Munkaleírás: Minden, ami egy üvegházban előfordulhat, a cserepes virágok ültetésétől kezdve a pakolásig bezárólag. Tapasztalat nem szükséges! De ha van, az előny.

Munkaidő: Heti 37 óra (április – június hónapban általában 45 óra) + túlórák. Illetve hétvégén, ünnepnapokon is előfordulhat. (hétvége és ünnepnapok automatikusan túlórának számít).

Iskola: A szerződés 2 évéből körülbelül 7-8 hónapot a tanuló időszak tesz ki, amely során Üvegház-kertész asszisztensi oklevelet szerzel (azután további 2 éves tanulószerződést köthetsz). Ez idő alatt csak iskolába jársz, de megkapod az alapfizetésedet, ami 37 munkaóra után járna.(Ha iskola után dolgozol, túlórapénzt kapsz).

Fizetés: 2 hetente utalás. Bruttó 5300 dán korona a minimum 2 hétre(74 óra). Túlórákkal akár 8-10.000 korona. Az órabér időközönként emelkedik, két év után közel duplájára.

Szállás: A cég területén egy ill. kétszemélyes szobákban. Kb. 1700 korona/hó.

Nem kell előre fizetni semmit, kiutazás megtervezésében, elhelyezkedésben segítünk, útmutatást adunk.

További információk a gartnerijob@gmail.com email címen kérhetőek ill. fényképes önéletrajzokat is ide várjuk.

Tulajdonságok
Település: Ajak
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Egyéb EU országban
Állás típus: Mezőgazdasági
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Dániai virágkertészetbe tanulói állás 2018 áprilistól." című hirdetést látja. (fent)