Betöltés...

Állások Németországban - kárpitos, varrónő

Ár: 450.000 Ft

Unique többet kínál mint egy biztos munkahely. Wengi ügyfelünknél, az autóipari szektor, elismert tagjánál egy izgalmas munkalehetőség vár Rád.
Német munkaszerződést, juttatásokat valamint szakmai előrelépési lehetőséget nyújtunk számodra.
Kárpitost és varró/nőt keresünk (m/w)

Feladataid:
- Autók kápitozása
- Anyagok előkészítése
- Ülések kárpitozása, behúzása bőrrel

Profilod:
- Csapatszellem
- "Jó" német nyelvtudás (kérdések megértése, megválaszolása)
- tapasztalat
- szakmai végzettség (nem előfeltétel)

Ajánlatunk:
Fair és pontos bérezés
Magyar nyelvű kapcsolattartó

Jelentkezni a
VUitz@unique-personal.de e-mail címen lehet.
Várjuk jelentkezésedet – leghamarabbi kezdési időpont megadásával. Köszönjük. 

Munkavégzés helye:
Weng, Bayern, Deutschland

Kontakt:
Unique Personalservice GmbH
Frau Viktoria Uitz
Nikolastraße 18
84034 Landshut
+49 871 97519918

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Állások Németországban - kárpitos, varrónő" című hirdetést látja. (fent)