Betöltés...

Szobafestó állást keresek Ausztriában, vagy Németországban

Ár: 10 Ft

Miskolci 43 éves szobafestő mázoló vagyok. Rendezett körülmények közt élek. Több éves külföldi munka tapasztalattal állást keresek Ausztriában vagy Németországban. Csapattal és önállóan is szívesen dolgozok. Azonnal tudok kezdeni.
Email:v.zoli0623@freemail.hu
Veréb Zoltán
Tel: 0620 298 1444

Tulajdonságok
Település: Miskolc
Fizetés: Fix + teljesítmény
A hirdető: Állást keres (munkavállaló)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Ausztriában
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Festő
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szobafestó állást keresek Ausztriában, vagy Németországban" című hirdetést látja. (fent)