Betöltés...

Ausztriai Építőipari állások

Ár: 660.000 Ft

Ausztriai munkára keresünk az alábbi pozíciók betöltésére munkavállalókat
-Kőműveseket
-Ácsokat
-Vasbetonszerelőket
-Zsaluzókat
-segédmunkásokat
-Darusokat
BRIGÁDOKAT IS VÁRUNK
Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőséget
Ausztriai bejelentés
Ingyenes szállás
Fizetés előleg egy hét után
Órabér: nettó szakemberek 9 euró
segédmunkás: nettó 8 euró
darus: 11 euró nettó
munkaidő: 7-max: 18 ig szombat: max 13 ig
szombat nem kötelező csak akkor ha a munka sürgős
Munkába járás térítve,de csak akkor ha 20 km több a szállás és a munkavégzés közti távolság
Hazajárás:hétvégenként /egyéni dolog/
Fizetés: magyar bankszámlára /arra amit leadd a cégnek / utalással havonta
Étkezés:önköltségesen
Főzési lehetőség adott
Kereset: 200 óránál: 1600 euró- 2200 euró NETTÓ
Szakemberek minimum 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezzen,nyelv tudás nem mindenkinek kell,de előny
Kiutazás: Augusztus: 23-tól folyamatosa
vagy saját autóval,vagy szervezetten megoldva ÖNKÖLTSÉGES
-FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ /magyar/
-személyigazolvány-lakcímkártya minden oldala
fénymásolva olvashatóan
-szakembereknek iskolai végzettségi bizonyítvány /ha nincs,nem baj,de tudja értse csinálni amire jelentkezik/ min: 3 éves tapasztalat

e-mail: nemetmunkamunka@gmail.com
hiányos jelentkezéseket,automatikusan tárgytalannak vesszük.

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Ausztriában
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Ausztriai Építőipari állások" című hirdetést látja. (fent)