Betöltés...

Ápolói és szociális gondozói állás Hollandiában

Ár: 300.000 Ft

Az Au-Care BV. egy professzionálisan és gyorsan növekvő egészségügyi szervezet, mely ápolókat közvetít Hollandiába. Jelenleg házi betegápolásra keresünk ápolókat és gondozókat, bentlakással. Amennyiben a jelentkező megfelelő angol vagy német nyelvtudással rendelkezik, nyelvtanfolyamunk elvégzése nélkül is vállalhat munkát. Országosan várjuk, minden egészségügyben dolgozó jelentkezését, aki bármely indíttatásból szeretné magát kipróbálni külföldön. Lehetőség van két hetes váltásban / DUO ellátás / vagy hosszabb periódusban dolgozni / SOLO ellátás, 5 munkanap, 2 pihenőnap /, Hollandiában.

Elvárások:
• Szakirányú végzettség / OKJ 54, OKJ 55 vagy
több éves szakmai tapasztalattal rendelkező
OKJ 33-as szociális gondozó, és ápoló, egyéb
ápolói és gondozói végzettség /
• Több éves szakmai tapasztalat
• Angol vagy Német nyelvtudás / szint A1 /
• Rugalmasság
• Reprezentatív megjelenés
• Motiváció
• Precizitás

Mit kínálunk?
• Fizetés: DUO ellátásban: kb. nettó 900 euro,
SOLO ellátásban: kb. nettó 1350 euro
• A szállás és az étkezés a gondozott
otthonában megoldott és ingyenes
• Az utazási hozzájárulás jelenleg kb. 75 euro
utazásonként
• A bejelentés Hollandiában történik
• Hosszú távú munkalehetőség
• Saját nyelviskolánkban történő intenzív nyelvi
képzés. Időtartama: 2 hét, Helye: Ádánd . A
tanfolyam ideje alatt ingyenes szállást, és
napi 1 étkezést biztosítunk.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen tud, fényképpel ellátott magyar szakmai önéletrajzzal, angol vagy német nyelvű életrajz a kiválasztás folyamatában előnyt jelent:

kati.aucare.st@gmail.com

Tulajdonságok
Település: Ádánd
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Hollandiában
Állás típus: Egészségügyi
Munkakör: Idősgondozás
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Ápolói és szociális gondozói állás Hollandiában" című hirdetést látja. (fent)