Privát Személyi Asszisztenst keresünk kiemelkedő bérezéssel.

Ár: 500.000 Ft

Magyarországi munkavégzéshez keresünk, kedves, mosolygós, közvetlen hölgyet, Személyi Asszisztens munkakörbe.

Bejelentett munka, irodai és otthoni munkavégzéssel. Korrekt fizetéssel.

Előnybe részesített korosztály:
huszonkettő és harmincöt éves.

Feladatok: általános adminisztratív operatív feladatok, illetve a Magyar képviselet vezetőjének teljes körü asszisztenciája.

Elvárásaink: érzelmi stabilitás, kiegyensúlyozottság, tűrőképesség, felelősségtudat, kapcsolatfenntartó készség, udvariasság, tolerancia, nyitott hozzáállás, gyakorlatias feladatértelmezés.

Idegen nyelvismeret nem szükséges, de előny. Elsősorban francia illetve angol.

Kérjük jelentkezésedhez csatolj pár fotót magadról, illetve írj nekünk bemutatkozó e-mailt.

a" szia érdekelne a munka irnál többet róla" ide kevés lesz.
Jelentkezz a kért módon és válaszban minden információt megküldünk számodra.

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Ország: Magyarország
Extrák: Havi 1-2 nap párizsi kíséret.

Erotikus munka rovaton belül a(z) "Privát Személyi Asszisztenst keresünk kiemelkedő bérezéssel." című hirdetést látja. (fent)

Az oldal ezen részét csak 18 éven felüliek tekinthetik meg.
Elmúlt 18 éves?

Igen Nem